درباره ما

اگر شخصی رفتگر نامیده می شود، باید همانگونه خیابان ها و معابر را جارو کند که میکل آنژ نقاشی می کرد، بتهوون سمفونی می ساخت و شکسپیر شعر می سرود. او باید آنگونه خیابان ها را جارو کند که تمام موجودات آسمانی وزمینی مکثی کنند و بگویند: “اینجا رفتگری کار می کرد که کارش را خوب انجام می داد”

“مارتین لوتر کینگ”

همه عوامل و دست اندرکاران گروه صنعتی تورال هر روز کار خود را با این هدف شروع می کنند که در عمل  مصداق این جمله زیبا باشد و در انجام وظایف خود نهایت تلاششان را بکار می گیرند تا شما همکار گرامی، با استفاده از محصولات این مجموعه نهایت رضایت را داشته باشید.
گروه صنعتی حیدری از سال ۱۳۹۲ کار خود را با عنوان تنها گروه صنعتی در زمینه تولید و عرضه دستگاه های آب بندی و تست سوپاپ و سر سیلندر آغاز نمود.
همه عوامل و دست اندرکاران این مجموعه تمام تلاش خود را برای ساخت بهترین دستگاهها در حوزه صنعت تراشکاری و خدمات موتوری انواع خودروها به کار بسته اند.
آنچه بعنوان نقطه اتکا و هدف در این مجموعه لحاظ گردیده تولید و ارتقا روز افزون محصولات جدید و با کیفیت است. محصولات ما به دلیل منحصر بفرد بودن جهانی در طی این سالها با نظرات کاربران، روز به روز ارتقا یافته و سعی شده کیفیت و خدمات فدای قیمت نشود.
ما همچنان با دقت به نیاز صنعت و بازار در تلاشیم تا با تولید دستگاه های جدید و ارتقا دستگاه های تولیدی شرایط مناسب تری را برای کاربران این حوزه‌ فراهم آوریم و در این راه نیاز به راهنمایی و مساعدت شما همکاران گرامی داریم.جهت ارتباط با گروه صنعتی تورال در زمینه خرید راهنمایی و ارائه نظرات می توانید از راه های ارتباطی استفاده کنید.

AB400 copy
AB800
v900
AVV1200
2000
فهرست
EnglishKuwaitIran